newssmartfony

OnePlus 2 ze Snapdragonem 810

Smartphone OnePlus One, zważywszy na relatywnie mały budżet reklamowy w porównaniu do innych producentów, był wielkim sukcesem założonej w 2013 roku chińskiej firmy. Nic dziwnego, że chce ona go powtórzyć i coraz więcej wiadomo na temat smarthphone’u OnePlus 2.

Jeśli wierzyć plotkom, premiera OnePlus 2 ma odbyć się jeszcze w lipcu tego roku. Ta informacja nie została jeszcze potwierdzona, wiadomo natomiast, w jaki procesor zostanie wyposażone nowe urządzenie. OnePlus postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i na swoim forum poinformowało, że OnePlus 2 otrzyma procesor Snapdragon 810 w wersji 2.1.

Jest to ośmiordzeniowy, 64 bitowy układ produkcji firmy Qualcomm, stosowany głównie w flagowych urządzeniach. Niestety jego wcześniejsze wersje borykały się z problemami z przegrzewaniem się, ale OnePlus przekonuje, że w wersji, jaka trafi do ich urządzenia, już poradzono sobie z nimi.

Wiadomo też, że OnePlus 2 wyposażony zostanie w 3 GB pamięci RAM i działać będzie pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop. Według plotek urządzenie zostanie wyposażone także w ekran 5,5 cala oraz czytnik linii papilarnych. Plotki te nie są na razie potwierdzone, ale już niebawem może się to zmienić ponieważ OnePlus zamierza w kolejnych dniach ujawniać kolejne informacje na temat specyfikacji swojego nowego smartphone’u.

podobne treści