film

Ona nigdy nie odeszła. Zapowiedź The Woman in Black: Angel of Death

W sieci zadebiutowało pierwsze wideo zapowiadające sequel otrzymującego mieszane recenzje horroru z 2012 roku na podstawie książki Susan Hill, Kobieta w czerni. Tym razem scenariusz nie został stworzony w oparciu o powieść, jednak autorka dzieła z 1983 roku stworzyła wraz z Jonem Crokerem scenariusz do kontynuacji, The Woman in Black: Angel of Death, którego zapowiedź dostępna jest do zobaczenia poniżej:

 

Historia dzieje się czterdzieści lat po pierwszym spotkaniu z duchem domu Eel Marsh. Grupa dzieci, które zostały ewakuowane podczas działań wojennych w Londynie przybywa i zakłóca spokój, budząc do życia najmroczniejszego lokatora.

W przeciwieństwie do pierwszej części, tym razem widzom nie przyjdzie oglądać Daniela Radcliffe’a. Zamiast niego, w filmie zagrają odtwórcy ról Narcissy Malfoy i Jamesa Pottera w serii przygód o Harrym Potterze, Hellen McCrory (Skyfall, Streetlife) oraz Adrian Rawlins (Willbur Wants to Kill Himself, Przełamując fale). Obok nich w Angel of Death wystąpią Jeremy Irvine (Czas wojny, Droga do zapomnienia), Ned Dennehy (Sherlock Holmes, Władcy ognia), Oaklee Pendergast (Niemożliwe, Wer) oraz Amelia Pidgeon (3096 Tage). Światowa premiera zaplanowana jest na luty 2015 roku.

podobne treści