news

OMG-AR15 Unicorn – poważna broń w mniej poważnym wydaniu

Po zeszłorocznym szaleństwie na punkcie zombie, w praktycznie każdym gospodarstwie domowym powinien znajdować się już karabin z podwieszaną piłą łańcuchową, dzięki któremu macie szanse przetrwać konfrontację z hordą rozwścieczonych umarlaków. Jeśli jeszcze nie posiadacie swojego egzemplarza, możecie jeszcze przygotować się na najgorsze.


Kiedy Guns & Gardens zdecydowało się przygotować swoją wersję podwieszanej pod lufę karabinu maszynowego piły łańcuchowej, postanowiono, że będzie się ona wyróżniać. I to bardzo. W rezultacie w cenie $100 (bez karabinu) otrzymaliśmy OMG-AR15 Unicorn, który będzie idealnie pasował do dłoni każdej emo nastolatki. Trochę przyciężki z przodu, ale czego się nie robi dla piły łańcuchowej pod lufą oraz wyjątkowo optymistycznego malowania. Tak, ten sprzęt jest fabrycznie malowany w jednorożce, motylki, tęczę i wszystkie inne koszmary przedszkolanek. Takie skrzyżowanie Teletubisiów z Terminatorem.

Gdyby nie to, że karabin to prawdziwy Smith & Wesson M&P15 Sport, można by się z tego śmiać. A tak można powiesić to w pokoju dorastającej córki i mieć pewność, że jest bezpieczna w nocy.


podobne treści

  • dff

    A to macie jakiegoś nowego redaktora?!