film

Ogromna jaszczurka pustoszy miasto. Nowy plakat Godzilli

Pomimo tego, że zwiastun był świetny, trzymający w napięciu i, po prostu, ładny, nie dawał dobrego pojęcia o tym, jak ogromny jest tytułowy gad. Teraz, dzięki nowemu plakatowi, możemy w końcu patrzeć do woli na Godzillę, a lepszego umiejscowienia przerośniętego gada, niż w centrum płonącego miasta nie dało się stworzyć. Plakat do zobaczenia poniżej:

Godzilla powraca w epickiej przygodzie, w której najbardziej znany potwór na świecie zostaje postawiony naprzeciw straszliwych kreatur, które, wsparte naukową arogancją ludzkości, zagrażają całej Ziemi.

Reżyserem filmu jest Gareth Edwards (Strefa X, Sądny dzień: Scenariusze końca świata), a w filmie występują Elizabeth Olsen (Oldboy. Zemsta jest cierpliwaMartha Marcy May Marlene), Juliette Binoche (Angielski pacjent,Zapiski z Toskanii), Sally Hawkins (Blue JasmineMoja łódź podwodna), David Strathairn (LincolnHemmingway i Gellhorn), Ken Watanabe (Listy z Iwo Jimy, Incepcja), Aaron Taylor-Johnson (Kick-AssSavages: Ponad bezprawiem),Bryan Cranston (serial Breaking BadOperacja Argo) i Richard T. Jones (Super 8Telefon). Film zadebiutuje na ekranach kin 16 maja 2014 roku, prawie 60 lat po premierze oryginalnej opowieści o genetycznym monstrum.

podobne treści