news

Ogłoszenie Steve’a Ballmera

Steve Ballmer, szef Microsoftu, ogłosił dzisiaj, że zdecydował się zasponsorować badania MIT nad przyspieszeniem zamykania drzwi w windach. Steve wie, że drzwi w windach zamykają się zdecydowanie za wolno, podobnie jak zbyt wolno uruchamia się Windows 7 na wielu komputerach. 

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się także, że działy marketingu Microsoft pracują także nad odpowiednią ofertą dla najbardziej poszkodowanych użytkowników systemu (na przykład tych, którzy kupują nowego netbooka z pamięcią 1GB i znajdują na nim Windows 7 Starter Edition, który do szybkiej pracy wymaga dwukrotnie więcej RAMu). 

W ramach rekompensaty za długie minuty spędzone nad zbyt wolno działającym systemem, użytkownicy posiadający samochody dostaną możliwość zainstalowania w nich instalacji na podtlenek azotu – żeby móc odzyskać stracony czas na szybszym dojechaniu do pracy. Instalacja zostanie zamontowana na koszt Microsoftu, wymagane będzie jedynie zaświadczenie od działu IT z firmy użytkownika, potwierdzające zbyt długi czas uruchamiania odpowiednich aplikacji.         ​

podobne treści

 • loop

  żenujący wkręt. Równie durne, jak żenujący żart prowadzącego. Zero inwencji

 • Anonim

  hahaha! dobre! podobne jak stara wkrętka McDonalds, ze wprowadzają Big Maca dla leworęcznych, skonstruowanego w taki sposób, żeby sos wyciekal na prawo hahah:)

 • Wojciech Maj

  Opis artykułu świetny, żarty z Windows 7 dość nieuzasadnione. :P Na jakim sprzęcie siódemka mi już chodziła to nie do pomyślenia :)

 • qwe

  Grunt to to mieć poczucie humoru … prawda Loop?

 • Anonim

  uruchamaim czesto w jednym momencie 2 lapy. Jeden z xp, drugi z Windows7. Na xp juz zdazam wlaczyc gmaila, a 7 jeszcze sie podnosi.

 • blabla

  co za beka :D nie ma to jak 1 kwietnia