grynews

Oficjalnie: gry pojawiają się w Google+

Może przestanie być taki pustawy? Do funkcji Google+ dołączyły gry i jak to ma miejsce w tym serwisie, będzie można nimi łatwo zarządzać i udostępniać zaproszenia wybranym osobom.

Gry w Google+ były długo wyczekiwaną funkcją w tym serwisie, lecz fanów FarmVille muszę rozczarować – w grach na start nie znajdziecie farmerskiej rozrywki. Na dobry początek 16 gier dla ponad 20 milionów użytkowników – u każdego z nich Gry zaczną pojawiać się stopniowo przez parę kolejnych dni.

Koniec z nudą na G+? [Google Blog]

podobne treści

  • iforget911

    Z dziennika urzędowego diecezji bamberskiej z 1939r: „…W przyszły czwartek, 20 kwietnia, Naród Niemiecki obchodzi 50. urodziny naszego Fuhrera i kanclerza Rzeszy, Adolfa Hitlera. Dla uczczenia tego święta w przeddzień 20 kwietnia decyzją naszych Najdostojniejszych Biskupów po wieczornym dzwonieniu modlitewnym nastąpi uroczyste bicie w dzwony. Już dziś chcemy w tym świętym miejscu dać wyraz naszym najlepszym życzeniom wspólnie i w skupieniu odmawiając teraz < > za Fuhrera i Ojczyznę. < >” Chcesz wiedzieć więcej wejdź na: http://www.ksiegarniaswit.pl/79865-kosciol-a-faszyzm-anatomia-kolaboracji.html