designnews

Oficjalne koszulki Gizmodo.pl już do kupienia

Do wyboru trzy motywy, dwa kolory i pięć rozmiarów. Zapraszamy do
odwiedzenia sklepu, gdzie można już zamówić tiszery przygotowane
specjalnie dla społeczności Gizmodo.pl.

Na Sklepior.pl znajdziecie koszulki z bawełny z nadrukami w stylu oldskulowej gry, z motywem Kapitan Gizmodo i z Najeźdźcą z Kosmosu. Do wybory wszystkie kolory pod warunkiem, że zależy wam na białym lub czarnym. [Sklepior]

podobne treści

 • son

  Pomysl swietny, ale … Chetnie kupilbym taka koszulke, ale nie za 55 zlotych. Powiedzmy 45 zlotych byloby do zaakceptowania.
  Po drugie bardzo nieladnie wkomponowaliscie swoje logo – motyw Space Invaders jest dla kupujacego cenniejszy niz wasze logo.
  Po trzecie – zastanawiam sie co z prawami autorskimi oryginalnej grafiki – to stara gra, ale chyba ktos ma jeszcze do tego prawa? Licze, ze to jest ok.
  Po czwarte – powinno byc wiecej tytulow – Pacman, Asteroids, Xevioius, Defender chociazby…

 • iforget911
 • tak.tak

  beznadziejna ^^ gratuluje kolejnego niewypalu [czesc]

 • Anonim

  Redakcja się nic nie posłuchała opinii pod wstępnymi projektami zamieszczonymi wcześniej.
  Te koszulki są słabe. Cena za wysoka (nie jesteście firmą odzieżową żeby ceny koszulek od 50pln były, to jest zresztą błąd większości firm robiących koszulki promocyjne, to jest reklama dla was!). No a projekty to chyba jeszcze gorsze niż cena :/.
  Gdyby redakcja zrobiła konkurs na projekt wyszła by na tym zdecydowanie lepiej…

 • iforget911

  Właśnie przeczytałam świetną książkę: http://www.ksiegarniaswit.pl/84532-luska-na-planecie-dziecko-nieporadnik-swiadomego-rodzica.html polecam ją wszystkim przyszłym i obecnym mamom, jest naprawdę świetna.