krótka piłkanewstablety

Oficjalna premiera tabletu Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Samsung ucina wszelkie spekulacje. Koreańska firma postanowiła nie trzymać nas dłużej w niepewności i już dziś oficjalnie zaprezentowała na swej stronie internetowej nowy tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite.

Zgodnie z oczekiwaniami – urządzenie stanowi nieco tańszy, okrojony sprzętowo wariant oryginalnego tabletu Galaxy Tab 3. W jego nieszczególnie imponującym wyposażeniu znalazły się m.in. 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 na 800 pikseli, niezbyt mocny, dwurdzeniowy procesor Marvell PXA986, układ graficzny Vivante GC1000, 1 GB RAM-u, 3600 mAh bateria, 2-megapikselowy aparat, slot na karty micro SD oraz 8 GB-tów standardowej pamięci wewnętrznej. Całość – zamknięta w zgrabnej obudowie o grubości 10 mm – pracuje pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean.

Tablet Galaxy Tab 3 Lite jest już dostępny do nabycia w dwóch wersjach – z łącznością WiFi oraz WiFi + 3G. Za pierwszą z nich trzeba będzie zapłacić równo 499 złotych, za drugą: 799 PLN. Urządzenie można już oczywiście dostać na terytorium naszego kraju (zresztą, zdaje się, że to właśnie Polska jest pierwszym państwem, w którym można dokonać zakupu tabletu. Miło).

Źródło: Android Central

podobne treści