aplikacjenews

Oficjalna Aplikacja UEFA Euro 2012

Euro 2012 w Polsce i na Ukrainie zbliża się coraz większymi krokami. Z tej okazji UEFA w kooperacji z siecią Orange przygotowała  dla nas specjalną, stworzoną z myślą o czerwcowym turnieju  aplikację na urządzenia mobilne.

Bezpłatną (przynajmniej w podstawowej części) aplikację można już od wczoraj pobierać z wybranych sklepów internetowych w 11 krajach, w tym – oczywiście –  także w Polsce, a korzystać z niej mogą właściciele urządzeń opartych na obsługujących ją systemach: Android OS, iOS, BlackBerry OSBada OS, Java, a także Windows Phone.

Zadaniem aplikacji jest między innymi informowanie jej użytkowników o najciekawszych wydarzeniach związanych z Euro 2012 i uczestniczącymi w nim drużynami, a także o rezultatach i przebiegu (w relacjach live) rozegranych na turnieju spotkań. W darmowej części Euro app znalazło się też miejsce dla video-wywiadów z piłkarzami i trenerami goszczących w czerwcu tego roku w Polsce i na Ukrainie reprezentacji oraz dla małego elementu społecznościowego w postaci możliwości dzielenia się najświeższymi wiadomościami dotyczącymi ojro za pośrednictwem facebooka i twittera.

Każdy kto zechce, będzie mógł wykupić dostęp do płatnej zawartości aplikacji, w której znajdzie m.in. powtórki najciekawszych fragmentów turniejowych spotkań, związane z drużynami, szczegółowe statystyki ich występów, a także możliwość dostosowania zgodnie ze swoim życzeniem powiadomień o najważniejszych wydarzeniach.

Aplikacja UEFA Euro 2012 dostępna jest od 12 kwietnia w różnych internetowych sklepach. Można ją pobrać choćby np. z  Google Play Store.

[androidcentral]

podobne treści