news

Office dla Mac 2011 przez miesiąc za darmo

Microsoft udostępnił ograniczoną czasowo pełną wersję testową pakietu biurowego Office dla Mac 2011. Warto ją ściągnąć chociażby po to, żeby przekonać się o różnicy dzielącej aplikacje PowerPoint dla obu systemów: OS X i Windows.

Osoby rozważające aktualizację starszej wersji pakietu Office dla Mac lub dopiero rozpoczęcie przygody z najpopularniejszym oprogramowaniem biurowym mają teraz 30 dni na dokładne sprawdzenie najnowszych edycji Worda, Excela, PowerPointa i Outlooka.

Z nowych funkcji jakie pojawiły się w Office dla Mac 2011 warto wymienić integrację z Microsoft Office Web Apps umożliwiającą między innymi współdzielenie plików z innymi użytkownikami na dysku sieciowym SkyDrive, obsługę skryptów i VBA oraz nowy podgląd warstw, z których składają się slajdy utworzone w PowerPoint (wersja na pecety nie posiada go). [Office dla Mac]

podobne treści

  • Krzysztof Dragowski

    Szkoda tylko, że z wersji student usuneli entourage (outlook) :( zawsze to była duża przewaga nad windows. Testowa wersja wygląda super :)

  • Marcin Podlewski

    Jak już gdzieś pisałem mam wrażenie, że zerżnęli totalnie z Pages ’09. Wygląda tak czy owak, ładnie. Ja wolę jednak zaczekać chwilkę na zapowiadany iWork ’11 (czyli Pages ’11) na który wydam znacznie mniej kasy w Apple Store niż płacić za cały pakiet Microsoftu prawie 900 złotych… A dla ceniących ładne edytory tekstu na Maca polecam OmmWriter (bardzo fajny, jest też wersja demo) i darmowy, minimalistyczny JDarkRoom :)