aplikacjenewssmartfony

Odświeżona wersja Google Play

Google zaktualizowało nieco wygląd i funkcje przeznaczonej do poruszania się w internetowym sklepie Google Play aplikacji o tej samej nazwie.

Zmian dokonano przede wszystkim w systemie przeglądania recenzji produktów. Od teraz wiadomo już z jakiego urządzenia korzystał recenzent, oceniający daną aplikację, co pozwoli dość łatwo zweryfikować przydatność jego opinii w odniesieniu do innego sprzętu. Ponadto, pojawiły się także nowe opcje sortowania komentarzy, pozwalające na przykład na wyświetlanie tylko tych wpisów, które  dotyczą jedynie najnowszej wersji interesującej nas aplikacji lub są napisane wyłącznie przez właścicieli tego samego smartfonu/tabletu, co nasz. Poza tym, wprowadzono również możliwość porządkowania recenzji według kryterium stopnia ich przydatności (określonego przez innych użytkowników) bądź wedle daty ich publikacji. Przydatne.

Ostatnią ze zmian jest umożliwienie użytkownikom wejrzenia we wszystkie zainstalowane bądź tylko pobrane przez nich aplikacje, poprzez menu „My Apps”.

[the verge]

podobne treści