film

Obiecałem, że już do tego nie wrócę. Zwiastun Sprawiedliwego

Podobał wam się Człowiek w ogniu? Jeśli tak, to czeka na was we wrześniu gratka w postaci Sprawiedliwego. Cała historia wygląda bowiem zaskakująco podobnie w obu filmach. Nawet główny aktor, Denzel Washington, występuje w obu produkcjach w roli wojskowego emeryta. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun zapowiadający ten film akcji, do zobaczenia poniżej:

 

Były komandos (Denzel Washington), który kiedyś upozorował własną śmierć, by móc rozpocząć ciche i spokojne życie w Bostonie powraca z emerytury, by uratować młodą dziewczynę (Chloe Grace Moretz). Na jego nieszczęście, znalazła się ona w niewoli rosyjskiej mafii, z którymi będzie musiał stoczyć walkę na śmierć i życie, by ocalić nie tylko nastolatkę, ale także i siebie.

W Sprawiedliwym obok Denzela Washingtona (Człowiek w ogniu, Dzień próby) i Chloe Grace Moretz (Remake Carrie z ubiegłego roku, Kick-Ass) grają także Marton Csokas (Dług, Krucjata Bourne’a), David Meunier (Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, Incredible Hulk), Allen Maldonado (Szklana pułapka 4.0, Nocny pociąg z mięsem), Debra Garrett (Jobs, Awakening Arthur), Melissa Leo (Fighter, Labirynt) oraz Robert Wahlberg (Infiltracja, Kontrabanda). Film w reżyserii Antouine’a Fuquy (Łzy słońca, Strzelec) trafi na ekrany polskich kin 26 września tego roku, dzień po światowej premierze produkcji.

podobne treści