news

Nowy zwiastun Transcendencji już jest

W sieci pojawiła się kolejna zapowiedź Transcendencji, czyli filmu o naukowcu, który przenosi swoją świadomość do komputera. Do zobaczenia poniżej:

 

Doktor Will Caster (Johnny Depp) jest jednym z czołowych badaczy w sferze sztucznej inteligencji, który pracuje nad maszyną łączącą w sobie zbiorową wiedzę na temat wszystkiego, co kiedykolwiek istniało z pełnym spektrum ludzkich emocji. Jego wysoce kontrowersyjne eksperymenty przyniosły mu sławę, ale również spowodowały, że Caster jest jednym z głównych celów antytechnologicznych ekstremistów, którzy zrobią wszystko, by go powstrzymać.

Przy jednej z prób zniszczenia doktora, jego przeciwnicy niespodziewanie stali się katalizatorem do sukcesu – by być częścią własnej transcendencji. Dla jego żony, Evelyn (Rebecca Hall) i najlepszego przyjaciela, Maxa Watersa (Paul Bettany), również naukowców, pytaniem nie jest czy mogą, tylko czy powinni.

Realizują się ich najgorsze sny, gdy pogoń Willa za wiedzą przeradza się w żądzę władzy. Jedną z rzeczy, która jest przerażająca jest to, że może nie da się go już powstrzymać.

W Transcendencji, obok Johnny’ego Deppa, Rebecci Hall, Paula Bettany’ego i Morgana Freemana, słyszanego w drugim teaserze, grają Kate Mara (House of cardsStrzelec), Cillian Murphy (IncepcjaW stronę słońca), Clifton Collins, Jr (Star Trek,Pacific Rim). Film jest debiutem reżyserskim operatora i długowiecznego współpracownika Christophera NolanaWally’ego Pfistera. Film pojawi się na ekranach naszych kin 18 kwietnia 2014 roku.

podobne treści