news

Nowy, wspaniały Android Market

Market zmienia interfejs, ale wszystkie ulubione tapety „live” i ziliony aplikacji nadal można kupić. Zmieni się doświadczenie korzystania ze sklepu z różnościami na Androida, więc trzeba się przyzwyczaić do nowości. Użytkownicy Androida od wersji 1.6 wzwyż zobaczą nową odsłonę Marketu w ciągu kilku tygodni.

To największa jednorazowa zmiana w sklepie od czasu jego premiery. Na ekranie startowym Marketu pojawia się karuzela do przeglądania polecanych aplikacji. Google dodał kilka nowych kategorii aplikacji, w tym „żywe” tapety i widgety. Strona każdej aplikacji także będzie odświeżona, wszystkie informacje będzie można obejrzeć na jednej.

Czas zwrotu aplikacji skróci się z 24 godzin do 15 minut. Powiększy się za to limit przesyłanego pliku. W 50 MB zmieszczą się dłuższe gry i grafiki w lepszej rozdzielczości.

Aha, w nowym interfejsie dużo jest koloru nadziei – jeśli jeszcze nie zauważyliście.

podobne treści

 • sowhat

  co w tym wspaniałego ??

 • Jjjs

  Wspaniale ze wciaz kopiuja i jedynie podazaja za iTunes store zamiast wymyslic cos oryginalnego. Karuzela nowosci na Itunes dziala od dluzszego czasu.

 • jag0898

  mogliby wprowadzić obsługę polskich kart kredytowych i płatności sms

 • rafalkoza16

  wjebalo mi kase z konta chociaz mam wykupiony paket mb

 • krysztofiakowy90

  syf ten nowy market, moją x8 na stockowym 2.1tak prz yciął, że jest to niepojęte. z wielką chęcią korzystam z CM7 lub CM6 byle by tego szajsu nie było