newssmartfony

Nowy Sony Xperia neo L MT25i


Sony zapowiedziało wczoraj wprowadzenie na rynek następcy „słuchawek” neo i neo v, bazującego na Androidzie 4.0 smartfonu Xperia neo L MT25i.

Urządzenie ma ukazać się niebawem (konkretna data premiery nie jest znana) w Chinach i – póki co – tylko tam. Na razie nie opublikowano jeszcze żadnych, mniej lub bardziej oficjalnych, informacji dotyczących planów Sony, co do pojawienia się smartfonu neo L także na rynkach w innych rejonach świata, na przykład w Europie. Z niecierpliwością będziemy ich wyczekiwać.

Xperia neo L MT25i ukaże się w dwóch całkiem przyjemnych dla oka wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej, obejmujących przede wszystkim tył urządzenia, ponieważ jego front prawie w całości okupuje 4-calowy ekran. Nieco gorzej od designu wypada raczej przeciętna specyfikacja smartfonu, która prezentuje się następująco: jednordzeniowy procesor Qualcomm MSM8255 (1GHz), 1GB pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej do 32GB z pomocą karty microSD), 512MB pamięci operacyjnej RAM, 5-megapikselowa kamera (HD, 720p) na odwrocie i kamera VGA na czole, a także wspomniany 4-calowy ekran, wyświetlający obraz w rozdzielczości 854×480 pikseli oraz pojemna na 1,500mAh bateria. No i OS, którym jest bazowo (nareszcie, chciałoby się rzec, bo nie było to wcale ostatnio normą w najnowszych produktach Sony)  Android 4.0, Ice Cream Sandwich.

[slashgear]

podobne treści