designnews

Nowy pojazd przypomina dysk twardy na kółkach

Na pierwszy rzut oka nie jest jasne, że chodzi o skuter elektryczny, ale to dlatego, że pojazd jest niezwykle nowoczesny! Boxx jest tak przełomowy, że może stać się
najpopularniejszym pojazdem miejskim przyszłości albo… całkowitą porażką.

„1-metrowy pojazd” jest dziełem projektantów z Portland. Pomimo niepozornego wyglądu, Boxx ma zasięg 130 kilometrów, osiąga prędkość 55 km/h i udźwignie pasażera ważącego nawet 135 kilogramów.

Pojazd dostępny jest w dziesięciu kolorach, ma podgrzewane siedzenie, waży tylko 55 kilogramów i zajmuje bardzo mało miejsca. Zważywszy na wąskie siodełko, byłby idealny do dojazdów do biura, które mamy niedaleko.

Skuter kosztuje 4 tysiące dolarów, ale w cenie nie zawarto gwarancji,
wyposażenia na zimną pogodę, itp. Pełny pakiet to ponad 5,5 tysiąca. [Boxx, Technabob]

podobne treści

 • Anonim

  Wiem że gusta są różne, ale jeździć na walizce… trochę śmieszny ten design. Wiadomo że ludzie często kupią nawet gorszy jakościowo wyrób jeżeli tylko im się będzie podobał.
  Szkoda wysiłku inżynierów którzy fajny pojazd zaprojektowali, po czym dostał się on w łapy projektantów przemysłowych z zacięciem na minimalizm i wypłodzili coś pośredniego pomiedzy walizką a mydelniczką na kółkach… Chciałbym zobaczyć takiego dwu metrowego stotrzydziesto kilogramowego gości na tym „rumaku” (pewie bym dostał mikrowylewu ze śmiechu):D

 • ziummm

  A kobieta w spódnicy jak na to wsiądzie? vs zwykły skuter to lipa. Ceną też nie może konkurować. Za podobną kwotę można mieć używany miejski dwuosobowy motocykl!

 • marcin4xm

  Ciekawi mnie tylko jak to coś skręca skoro ma zabudowane przednie koło?