newstablety

Nowy Nexus 10 też pojawił się na chwilę w Google Play Store

Google tyle razy „przypadkiem” już pokazywało nadchodzące produkty w Play Store, że kolejna wpadka jakoś nieszczególnie dziwi. Jak donosi PhoneArena w ten właśnie sposób Google pochwaliło się kolejną wersją Nexusa 10.

Nexus 10 radzi sobie gorzej niż jego mniejszy brat, ale to nie znaczy, że Google zamierza rezygnować z dziesięciocalowych tabletów. Choć Mountain View oficjalnie nie powiedziało na razie nic temat nowego Nexusa 10, internet huczy od plotek. Podobno ma być on produkowany przez Asusa, a nie jak wcześniejszy model przez Samsunga, podobno ma przypominać Nexusa 7 i podobno pojawił się już nawet na chwilę w Google Play Store.

Jeśli chodzi o rzeczy, które „przypadkiem” pojawiają się Google Play Store musimy niestety uwierzyć na słowo zagranicznym serwisom ponieważ z naszego kraju nadal nie da się tego nawet sprawdzić. Jeśli wierzyć tym informacjom, Nexus 10 byłby wyposażony w ekran o rozdzielczości 2560 na 1600 pikseli, czterordzeniowy procesor Snapdragon 800, 3 GB pamięci RAM oraz akumulator o pojemności 9500 mAh. Urządzenie wyposażone byłoby także w kamerę 8 megapikseli a w porównaniu do poprzedniego modelu byłoby lżejsze (584 gramy) i cieńsze (7,9 milimetra). Nowy Nexus 10 ma działać oczywiście pod kontrolą Androida 4.4 i jeśli wierzyć wcześniejszym plotkom, pojawić się ma 1 listopada razem z Nexusem 5.

Ile w tym prawdy? Na razie nie wiadomo. PhoneArena podkreśla, że zdjęcia i dane mogły pojawić się na stronie w Google Play Store tylko jako ilustracja a i osoba, która podesłała im printscreeny rzekomego Nexusa 10 nie cieszy się ich zaufaniem. A przekonać się na własne oczy co pojawiło się na stronach Google, już nie można.

podobne treści