designwtf

Nowoczesny kufer okazuje sie wyjątkowo luksusowym schowkiem

Dysponujemy różnymi półkami, szafkami i szufladami, garderobami i schowkami oraz innymi pomysłami na przechowywanie dobytku, jednak nie sposób zaprzeczyć, że wiele zalet ma także stary, dobry kufer. Pięknie się też prezentuje w salonie i sypialni. Marka Field Day prezentuje uaktualnioną odsłonę kufra stylizowaną na kopertę.

Kufer został wykonany z polerowanego drewna klonowego, zaś rolę zamka pełni rzemyk. Pokrywa nie trzaska przy zamykaniu dzięki zastosowaniu zawiasów z cichym domykiem.

A teraz pytanie, na ile wyceniono taki mebel. Owszem, wykonano go z niezłej jakości materiałów, ale to nadal tylko skrzynia z drewna. Otóż sprzedawcy sądzą, że znajdą się chętni, którzy wydadzą na kufer nie mniej niż 1400 dolarów.

Z całym szacunkiem dla pragnących żyć w zbytku, jeśli skusicie się na taki mebel za taką cenę, to nigdy więcej nie powinniście być wypuszczani z domu na zakupy bez członka rodziny, który pełniłby rolę głosu rozsądku. I nie, kupienie tego kufra „na prezent” nie byłoby żadną wymówką. [Field Day, Stilsucht, Not Cot]

podobne treści