news

Nowe modele aparatów Samsung z dwoma wyświetlaczami już wkrótce w Polsce

Najnowsze modele aparatów cyfrowych Samsung: ST600 i ST100 to rozszerzenie oferty Samsung w zakresie aparatów z dwoma wyświetlaczami LCD – idealnych dla wielbicieli portali społecznościowych.
ST80 natomiast, to elegancki kompakt wyposażony w funkcję łączności Wi-Fi, dzięki któremu wakacyjne zdjęcia możemy wysłać mailem lub umieścić w internecie bezpośrenio z aparatu.
Wszystkie trzy modele będą dostępne w Polsce we wrześniu 2010 r.

W modelach ST600 i ST100 znajdziemy m.in. funkcję rozpoznawania sceny Samsung Smart Auto (Tryb zdjęć i filmu), dzięki której wykonanie idealnego zdjęcia czy filmu to błahostka. W tym trybie aparat analizuje kluczowe elementy sceny, takie jak kolor, jasność czy ruch, a następnie dobiera optymalne ustawienia.
Dodatkowy ekran LCD z przodu obudowy jest nieocenioną pomocą przy autoportretach, ale może również pracować w trybie „Para”, w którym migawka jest automatycznie  wyzwalana, kiedy dwie twarze w kadrze zbliżą się do siebie. W trybie „Dzieci” z kolei, przedni ekran służy do wyświetlania kolorowej animacji z dźwiękiem, która skupia uwagę fotografowanego dziecka. Dodatkowy wyświetlacz może również informować o czasie pozostałym do uruchomienia samowyzwalacza, a w trybie „Skok”, po ukończeniu odliczania, aparat wykonuje trzy ujęcia jedno po drugim, by ułatwić uchwycenie momentu skoku. 
Modele ST600 i ST100 wyposażono także w interfejs użytkownika Samsung Smart Gesture, który umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji poprzez zwykłe przechylenie urządzenia lub ruch ręki. Użytkownik może szybko przejrzeć zdjęcia lekko pochylając urządzenie lub przesuwając palcem po ekranie.

podobne treści