film

Nowe informacje na temat restartu Fantastycznej Czwórki

20th Century Fox przygotowuje się do rozpoczęcia castingów do rebootu Fantastycznej Czwórki. Do roli Reeda Richardsa, czyli Pana Fantastycznego, który jest rozciągliwy jak guma, przymierzani są tacy aktorzy, jak Kit Harington (Gra o Tron), Miles Teller (Projekt X, The Spectacular Now), Jack O’Connell (Harry Brown, 300: Początek imperium). To właśnie ta trójka ma otrzymać oferty od studia, a do roli Susan Storm, niewidzialnej kobiety, mają otrzymać skrypty Saoirse Ronan (Nostalgia anioła, Intruz), Kate Mara (Strzelec, 127 godzin) oraz Margot Robbie (Czas na miłość, serial Pan Am).

Wygląda na to, że studio planuje wybrać znacznie młodszych aktorów, by przyciągnąć nową widownię i ożywić serię. Do roli Ludzkiej Pochodni przymierzany od maja był już Michael B. Jordan (świetna rola w Prawie Ulicy), jednak są to tylko i wyłącznie pogłoski. Nikt nie był za to przymierzany do zagrania Rzeczy i antybohatera w nowej odsłonie.

Informacje o możliwej obsadzie ról pojawiają się na dzień po tym, jak Simon Kinberg (Jumper, Sherlock Holmes) został ściągnięty przez studio do pracy nad scenariuszem, jednak tylko w celach udoskonalenia go, a nie napisania nowego. Wcześniej nad skryptem pracowali Jeremy Slater, Michael Green, Seth Grahame-Smith i T.S. Nowlin. Reżyserem filmu będzie Josh Trank (Kronika), a film ma mieć światową premierę 6 marca 2015 roku.

Zdjęcie: Wikipedia

podobne treści