news

Nowe funkcje Gmaila

Użytkownicy Gmaila korzystający z Firefoxa 3.6 i Google Chrome właśnie zyskali dwie nowe funkcje ułatwiające tworzenie wiadomości elektronicznych: przeciąganie plików do załączenia oraz zapraszanie do wydarzeń w Kalendarzu.

Nie ma już konieczności monotonnego wybierania każdego, poszczególnego pliku. Wystarczy, złapać myszką plik który nas interesuje, przeciągnąć go na odpowiednie miejsce (znajdujące się pod polem „Do”) i upuścić. Nie jest to może najbardziej zaawansowana technologia jaką widzieliście, za to potrafi niesamowicie ułatwić życie.

Drugą nową funkcją jest możliwość zaproszenia odbiorcy wysyłanego emaila do konkretnego wydarzenia w Kalendarzu Google. Pod polem „Temat” znajduje się nowy link „Zaproszenie”, po kliknięciu na który otwiera się przed nami okno ze wszystkimi szczegółami planowanego spotkania. Po wysłaniu wiadomości, nowe wydarzenie automatycznie się zapisuje w Kalendarzach nadawcy i odbiorcy.

Więcej informacji na ten temat:

podobne treści

  • Anonim

    nie wierze!!! naprawde!!! Czyzby GOOGLE jednak czytal uwagi, ktore sie do nich przesyla odinstalowujac chrome’a (a odinstalowalam go juz ze 4 razy ze wscieklosci na jego glupote… i tyle samo razy zainstalowalam – stwierdziwszy, ze nie moge zyc bez tak wygodnego przeszukiwania historii)

    Hm, cyz to znaczy ze jest szansa, ze kiedys w chromie ktos poprawi ustawienie, ze nowe okno domyslnie otwiera sie mniejsze niz poprzednie – az w koncu otwiera sie tak malutkie, ze widac zaledwie kilka milimetrow okna w prawym dolnym rogu ekranu…