news

Nowe, bezprzewodowe słuchawki

Logitech zaprezentował bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech Wireless Headset H760, który umożliwia prowadzenie rozmów przez internet oraz słuchanie muzyki bez konieczności korzystania z kabli. Użytkownicy nie muszą już stale przebywać przed ekranem monitora podczas rozmów, wideo konferencji, oglądania filmów, słuchania muzyki, czy grania w gry komputerowe. Najnowszy zestaw słuchawkowy Logitech pozwala na oddalenie się od komputera nawet do 12 metrów, a bateria urządzenia wystarczy na 6 godzin pracy. 

„Dzięki najnowszemu zestawowi słuchawkowemu użytkownicy mogą prowadzić rozmowy z bliskimi, czy współpracownikami oraz cieszyć się domową rozrywką przemieszczając się z miejsca na miejsce” – powiedział Paweł Ryniewicz, Country Manager Logitech Poland. „Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Logitech H760 jest dodatkowo niezwykle prosty w instalacji i obsłudze.” 

Nowe słuchawki Logitech to nie tylko korzyści płynące z bezprzewodowej łączności. Dla jeszcze większego komfortu użytkowników urządzenie mocowane jest z tyłu głowy, dzięki czemu można je łatwo dopasować. Dodatkowo, zestaw Logitech H760 jest  niezwykle lekki, co znacznie ułatwia korzystanie ze słuchawek w ruchu.

Model H760 ma wbudowany korektor, który zapewnia optymalny dźwięk podczas rozmów internetowych, słuchania muzyki czy oglądania filmów. Wygodne przełączniki pozwalają błyskawicznie regulować głośność, zatrzymywać muzykę oraz zarządzać listą odtwarzania w programie Windows Media Player lub iTunes. System kontroli dźwięku jest kompatybilny z każdym systemem audio i może być wykorzystywany podczas rozmów internetowych i wideo konferencji. Oprócz słuchawek w zestawie znajduje się także mikrofon, który niweluje szumy z otoczenia i automatycznie wycisza dźwięk po odsunięciu mikrofonu. 
#!#photo2#!#

Cena i dostępność
Zestaw słuchawkowy Logitech Wireless Headset H760 będzie dostępny w USA i Azji od sierpnia, a w Europie od września 2010 w sugerowanej cenie 439 PLN.

podobne treści

  • Lukasz Xrs

    niby fajnie.. ale z cena pojechali..