internetWiadomości promowane

Nowa wersja Google Chrome pozwoli w łatwy sposób odszukać denerwującą stronę, która właśnie automatycznie odtwarza muzykę

Jeśli pracuje się jednocześnie na kilkunastu otwartych kartach przeglądarki, nie ma chyba bardziej denerwującej rzeczy, niż muzyka czy reklama odtwarzana automatycznie przez jedną ze stron. Właśnie przez tą, której nie możesz znaleźć. Na szczęście jest już nowa wersja Google Chrome, która ułatwia poradzenie sobie z tym problemem.

Google zaprezentowało wczoraj przyszłą wersję Google Chrome. Jeśli pobierzecie Chrome 32 Beta już teraz, będzie mogli skorzystać z kilku nowych, bardzo użytecznych funkcji. Pierwszą z nich są właśnie wskaźniki na kartach, dzięki którym można w bardzo szybki sposób zorientować się, która karta odtwarza na przykład dźwięk. Pozostałe wprowadzone przez Google wskaźniki informują o tym, która wykorzystuje aktualnie kamerę internetową lub przekazuje dane na telewizor za pośrednictwem Chromecastu.

Kolejna wprowadzona przez Google zmiana dotyczy funkcji Safe Browsing, która zamiast tylko ostrzegać przed zagrożeniami, będzie teraz automatycznie blokowała pliki uznane za malware. Dodatkowo wersja dla Windowsa 8 otrzymała zintegrowany App Launcher, który przypomina ten znany użytkownikom Chromebooków.

Brzmi interesująco? Możecie sami sprawdzić jak sprawują się nowe funkcje w Google Chrome Beta.

podobne treści