film

Nowa strona, nowe logo, nowe wszystko. Interstellar rozpoczyna kampanię reklamową

W sieci zadebiutowała dzisiaj oficjalna strona Christophera Nolana, twórcy trylogii Mrocznego rycerza i Incepcji, traktująca o jego najnowszym przedsięwzięciu, czyli Interstellar-movie.com. Fani mogą tam znaleźć wiele ciekawych informacji na temat filmu, a także nowinki, którymi w miarę postępu produkcji z pewnością będą plakaty, zwiastuny, zarys fabuły i wiele innych. Strona już w pierwszym dniu zafundowała odwiedzającym logo produkcji, do zobaczenia poniżej:

Czas internetowego debiutu strony jest o tyle ciekawy, że następuje w przededniu wyświetlanego przed Hobbitem: Pustkowie Smauga pierwszego oficjalnego zwiastunu do filmu. Nie wiadomo jednak, czy wraz z kinowym debiutem zapowiedzi zostanie ona również umieszczona w sieci. My mamy oczywiście nadzieję, że tak.

W przyszłości, rządy i systemy ekonomiczne na całym świecie padają, trudno o dostęp do pożywenia, NASA nie istnieje, a winą obarcza się dokonania dwudziestego wieku. Tajemnicza wyrwa czasoprzestrzenna otwiera się, daje to pozostałościom po Amerykańskiej Agencji Kosmicznej szansę na zbadanie jej i zaoferowanie nadziei ludzkości. Interstellar, którego skrypt współtworzy Christopher Nolan wraz z Jonathanem Nolanem będzie opowiadał o przygodach grupy odkrywców, którzy używają nowoodkrytego tunelu czasoprzestrzennego by obejść ograniczenia podróży galaktycznych i odwiedzić odległe zakątki wszechświata.

Film oparty jest w głównej mierze na teoriach naukowych uznanego fizyka teoretycznego, Kipa Thorne. Premiera filmu zaplanowana jest na listopad 2014.

Źródło: Interstellar-movie.com

podobne treści