news

Nowa stacja dokująca do iPodów i iPhone’ów

Logitech Rechargeable Speaker S715i – najnowsza stacja dokująca dla iPodów i iPhone’ów. Sprzęt wyposażono m.in. w zestaw wbudowanych głośników oraz pilot zdalnego sterowania. Akumulator S715i pozwala natomiast na nieprzerwaną pracę urządzenia przez osiem godzin.

Logitech Rechargeable Speaker S715i zapewnia znakomitą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu ośmiu laserowo strojonych przetworników. Urządzenie wykorzystuje dwa trzycalowe przetworniki neodymowe dla tonów średnich, dwa półcalowe tweetery neodymowe oraz cztery dwucalowe, pasywne radiatory dla tonów niskich. W rezultacie otrzymujemy bogate, czyste brzmienie w kompaktowym systemie dla iPoda.
Teraz, głośniki razem w iPodem można zabrać ze sobą wszędzie, nie martwiąc się
o zapasowe baterie. Dołączony w zestawie akumulator pozwala na odtwarzanie muzyki przez osiem godzin bez ładowania (dokładny czas pracy może się różnić w zależności od warunków zewnętrznych czy ustawień urządzenia).
W zestawie z systemem Rechargeable Speaker S715i otrzymamy pilot zdalnego sterowania, pozwalający obsługiwać podstawowe funkcje takie, jak głośność, play, stop pauza, odtwarzanie losowe, skip czy repeat. Zasięg pilota to 10 metrów. W komplecie znajdziemy również wygodny futerał podróżny z osobną przegródką na zasilacz i pilota.
Logitech S715i współpracuje z odtwarzaczami iPod i telefonami iPhone i otrzymał certyfikaty programów „Made for iPod” i „Works with iPhone”. Dodatkowo, dzięki innowacyjnej konstrukcji, będzie kompatybilny z każdym urządzeniem iPod i iPhone wykorzystującym uniwersalne złącze dokujące – nie będą potrzebne żadne przejściówki.
Cena i dostępność

Logitech Rechargeable Speaker S715i będzie dostępny  w Stanach Zjednoczonych i Europie od sierpnia, a sugerowana cena detaliczna urządzenia w Polsce to 759 zł.

podobne treści