news

Nowa promocja Panasonic

Panasonic rozpoczęł promocję konsumencką „Panasonic + instalacja”, dzięki której konsumenci przy zakupie wybranych modeli telewizorów VIERA otrzymają za darmo uchwyt ścienny oraz profesjonalną instalację telewizora VIERA w domu. Promocja rozpoczęła się 1 września i potrwa do 31 stycznia 2011 r.
Promocja obejmuje następujące modele telewizorów VIERA:
– 3D w rozmiarach od 42” do 65”;
– 2D w rozmiarach od 46” do 65”;

zakupione na terenie Polski i pochodzące z dystrybucji polskiego oddziału Panasonic Marketing Europe. Wystarczy, że w przeciągu 30 dni od daty zakupu, nabywcy zarejestrują swój nowy telewizor na stronie www.panasonic.pl

a następnie ustalą datę instalacji.

„Poza darmowym uchwytem i bezpłatną instalacją pracownicy serwisu Panasonic, na życzenie klienta mogą przeprowadzić szkolenie z funkcjonalności zakupionego telewizora” – mówi Artur Sutuła, Kierownik Działu Serwisu w polskim oddziale firmy Panasonic Marketing Europe – „W przypadku telewizorów z platformą VIERA Cast, umożliwiającą dostęp do wybranych aplikacji internetowych, w tym popularnej telewizji ipla, serwis doradzi klientowi w kwestii podłączenia odbiornika do Internetu oraz przedstawi funkcjonalność aplikacji”. Montaż telewizora nastąpi w terminie 14 dni kalendarzowych od daty wysłania do uczestnika promocji maila z potwierdzeniem rejestracji. 

podobne treści