news

Nowa Nokia 3310 wytrzyma miesiąc na jednym ładowaniu

Proszę nie regulować monitorów, nie cofnęliśmy się nagle do roku 2000 – HMD Global, jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC 2017, zaprezentowało odświeżoną wersję kultowej Nokii 3310.

Chciałoby się powiedzieć, że Nokia 3310 jaka jest, każdy widzi. A właściwie widział, ponieważ, łącznie z modelami pochodnymi, Nokia sprzedała na całym świecie grubo ponad 120 milionów tych telefonów. W odświeżonej wersji, HMD Global nie zmieniło zbyt wiele – ot, dodano kolorowy wyświetlacz 2,4 cala, kamerę 2 megapiksele, slot na karty microSD, port USB oraz obsłuży jedną lub dwie karty SIM (w zależności od wersji). Ale poza tymi drobnymi zmianami, telefon ten ma się niewiele różnić od swojego pierwowzoru. Jest nawet Snake.

Producent obiecuje nawet, że odświeżona Nokia 3310 będzie równie wytrzymała, jak oryginał, a na jednym ładowaniu wytrzyma miesiąc lub 22 godziny nieprzerwanej rozmowy. Telefon będzie dostępna w czterech wariantach kolorystycznych, został wyceniony na 49 euro, a do sprzedaży ma trafić już niebawem.

podobne treści