newssprzęt

Nowa Motorola GLEAM+


Wygląd ponad funkcjonalność? Na chłopski rozum wydawałoby się, że taktyka to raczej głupia, ale życie zdaje się uczyć nas czegoś zupełnie innego. Kolejnym przykładem jej komercyjnego zastosowania jest nowa Motorola GLEAM+

Urządzenie, na którego froncie mieni się „matriksowy”, kropkowany wyświetlacz LED, nie ma zbyt wiele wspólnego z najnowszymi smartfonami i nie licząc może designu (swoją drogą – nie podobającego mi się) prezentuje się ogółem bardzo, bardzo średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Po prostu.

Wyposażono je między innymi w: 2,8-calowy ekran o rozdzielczości 400×240 pikseli (WQVGA), 3,5mm gniazdo jack, moduły USB 2.0 i Bluetooth 2.1, 2-megapikselową kamerę, a także w pojemną na 750mAh baterię i wbudowaną pamięć wewnętrzną w rozmiarze 50MB (rozszerzalnych do 16GB kartą microSD).

Chyba nie będzie przesadnym nadużyciem stwierdzenie, że jeśli kogoś nie zainteresuje jej wygląd – raczej Motoroli GLEAM+ nie kupi. Dużą zaletą urządzenia ma być jednak jego relatywnie niska cena, więc… kto wie, może lepiej nie wydawać przedwczesnym osądów. Poczekamy, zobaczymy.

[slashgear]

podobne treści