film

Nowa misja i nowe zagrożenia. Zapowiedź Terminator: Genisys

Już za kilka dni w Stanach Zjednoczonych odbędzie się jedno z największych widowisk sportowych na świecie, czyli kolejna odsłona Super Bowl. Z tej okazji wielu dystrybutorów największych produkcji publikuje nowe materiały z najbardziej oczekiwanych filmów roku. Jedną z takich jest oczywiście Terminator: Genisys, sequel jednej z najbardziej popularnych serii w historii kina i pomimo tego, że wydana w 2009 część mogła poprzednim co najwyżej pozazdrościć popularności, Paramount Pictures liczy na to, że nowa odsłona postawi sagę na nogi. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Jest rok 2029. John Connor, przywódca ruchu oporu wciąż walczy przeciwko maszynom. W miejscu najbardziej krwawych walk, Los Angeles, strach o przyszłość ludzkości osiąga apogeum, gdy szpiedzy TECOM informują o nowym spisku SkyNetu. Celem mają być i przyszłość, i przeszłość, co zmieni świat i wojnę na zawsze.

Terminator: Genisys zagrają, obok Arnolda Schwarzeneggera,  Jai Courtney (Szklana pułapka 5, serial Spartakus: Krew i piach), gwiazda Gry o tron Emilia ClarkeJason Clarke (Wrogowie publiczniWielki Gatsby), a reżyserem reboota będzie Alan Taylor, odpowiedzialny za Thor: Mroczny Świat. Premiera produkcji zaplanowana została na 25 czerwca tego roku, a w Polsce film zobaczyć będzie można już dzień później.

podobne treści