news

Notebook Serii 7 Samsunga jest odchudzoną wersją MacBooka

Podoba się wam ten MacBook ze zdjęcia powyżej? Jeśli tak, to już niebawem będziecie mogli go kupić z logo Samsunga. Oto kolejny lepszy od oryginału (mam na myśli ten z jabłuszkiem na obudowie) gadżet Koreańczyków.

Samsung Serii 7 do złudzenia przypomina MacBooka, z tym że jest jego odchudzoną wersją zapakowaną w piękną aluminiową obudowę skrywającą 2,2GHz procesor i7, 8GB pamięci RAM, 750GB dysk twardy, kartę graficzną AMD Radeon HD 6750M oraz dwa porty USB w standardzie 3.0.

Cena tego cacka wynosi 1300 dolarów. Apple powinien wziąć przykład z Samsunga kopiującego jego rozwiązania i skopiować ceny jego sprzętu. [BusinessWire, Laptop Mag]

podobne treści

 • lzlzlzlz

  Jakoś nie widzę aż tak tego podobieństwa.
  Bardziej jest podobny do innych laptopów Samsunga niż do MacBooka

 • teeeeen

  czytając niektóre artykuły wydaje mi się że odpowiednie było by zmienić nazwy portalu na fani.apple.
  Jedyne co mi tu przypomina MacBook’a to klawiatura a i ona jednak się różni. A poza tym odchudzony to chyba jednak w środku jest inny, wymagać to musiało zaprojektowania od nowa. Myślcie ludzie.

 • alan

  „do złudzenia przypomina MacBook’a” to tak jak moja pralka :)

 • dzonlon

  jeszcze ta szczelina do otwierania identyczna jak w macbooku, poza tym niewiele podobienstwa

 • WujoFefer

  Specyfikacja (możliwe cpu,gpu,ram, dysk) prawie identyczna jak w MacBook Pro, podobna klawiatura i ogromny touchpad, ten sam typ cd/dvd rom, trochę podobna obudowa (szczególnie szczelina z przodu przed touchpadem).
  Ogólnie inżynierowie z Samsunga wzięli MacBooka Pro i go trochę zmienili… ale to dobrze. Przynajmniej wygląda na twardą i surową konstrukcję a nie gejowskie gówno od Apple.

 • Anonim

  pomylić się może tylko Pan Michał. podobnie jak każdy inny jabkofob. jestem przekonany, że wśród użytkowników niewielu da się zwieść podobieństwu. pozdrawiam Pana Michała i jestem pewien, że firma Apple wdzięczna jest mu za niestrudzoną akcję podtrzymywania rozgłosu jej nazwy.

 • ogrodnik.january

  Inna bryła, usytuowanie klawiatury we wgłębieniu, wyświetlacz z cienką ramką, inne zawiasy, inna kolorystyka… Jednym słowem – Samsungowi nie udała się ta podróbka MacBooka :)))
  Litości.

 • Lesław Wąsacz

  Alternatywą dla Macka od dawna jest VAIO z nowocześniejszymi rozwiązaniami i unikalnym designem. Ten model na zdjęciu wygląda jak Emachines, albo Gateway za 799 zł zobaczcie Nowe VAIO Z 2011 albo VAIO CA, VAIO SB to jest coś wyjątkowego

 • iforget911

  „Zabawnie chrześcijański komunizm opisał Kołakowski: ‚(…) A więc tak: dowiaduję się oto, że teraz za pochwałę ustroju komunistycznego na dwa lata do pudła pójdę. Ale cóż mnie, w Anglii na razie mieszkam, a tu wolno mi komunizm wniebogłosy wychwalać i nikt mnie za to nie posadzi. Martwię się tylko o Św. Piotra. Bo przecież był to slogan komunistyczny: < < kto nie chce pracować, niech nie je >>, tymczasem Żyd-bolszewik Paweł z Tarsu wymyślił to porzekadło (2 Tes. 3:10 – w identycznym brzmieniu). Wsadzicież go, polscy prawodawcy, na dwa lata?” http://www.ksiegarniaswit.pl/86829-heretyckie-dziedzictwo-europy.html

 • jablko

  Mam powoli dosc gizmodo.pl
  Co drugi, co trzeci news dotyczy jablka w kazdej postaci.
  A to śliwka jest podobna do jablka. A to Jablko oskarza gruszke. A to Chiny otwieraja dziesiaty sklep z pomidorami udajacymi owoce.
  Masakra. Czy na swiecie nic innego sie nie dzieje?
  Chyba przerzuce sie na inne technewsy, gdzie kazdy owoc bedzie rowno traktowany.

 • sO_os

  Do widzenia g….y tabloidzie… tfu…
  Czy pan redaktorzyna chce powiedzieć ze ten laptop jest kopią tego?
  http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2010/04/macbookpro-review-01-top.jpg
  ŻAŁOSNE

 • t.pupiec

  Niee… Wcale nie jest podobny… skądże. Pozdrawiam przedmówców…

 • kamil

  laptop 1 klasa, za to artykuł żenujący