news

Nokia wycofuje pierwszy telefon z MeeGo jeszcze przed jego premierą

Biedna Nokia – dopiero co jej szef wydał pełne bólu oświadczenie o porażce poniesionej przez rządzoną przez niego firmę, a już dowiadujemy się, że Finowie uśmiercili pierwszy smartfon zasilany systemem operacyjnym MeeGo. Śpieszmy się kochać niewypały technologiczne, tak szybko odchodzą.

To jednak nie koniec rewelacji: możliwe, że pod koniec tygodnia ogłoszone zostanie nowe cudo napędzane owocem pracy Nokii i Intela – pewnie tylko po to, aby też zostać abortowanym przed końcem tego miesiąca. [Reuters]

podobne treści

  • dawid.dubanosow

    mam nadzieje że MeeGo dojdzie do skutku bo jak nie, to opensource się na nich żuci i powiesi na suchej gałęzi

  • ijoij

    Bzdura. Poprostu robią nowszą i udoskonaloną wersję tego telefonu. Wycofali N9-00 i od razu robią N9-01. Ludzie przeciwni Nokii interpretują to jako niewypał technologiczny a zwolennicy cieszą się bo pierwszy dostępny na rynku telefon z MeeGo będzie bardziej dopracowany. Od razu widac, kim (oprócz tego, że napewno nie kimś obiektywnym) jest autor tego artykułu.

  • m.milczarski

    korzystam z maemo na n900 dlatego pokladam wielkie nadzieje w MeeGo. Ogolny model systemu uwazam za fantastyczny. Nokia trzymam kciuki.