news

Nokia reklamuje się z iPhonem 4 w ręku

Zabawna wpadka przytrafiła się specom od reklamy pracującym w australijskim oddziale Nokii.

Graficy fińskiego producenta telefonów wybrali z magazynu Stockphoto zdjęcie zatytułowane „Szczęśliwa kobieta rozmawiająca przez telefon komórkowy”, na którym widać, jak sama nazwa wskazuje, uśmiechniętą panią z telefonem w ręku. Nie wiem jak wy, ale ja nie uważam rozmowy telefonicznej za najlepszy moment do wietrzenia zębów. Jednak to nie halogeny z wapnia tej blondynki powinny zwrócić naszą uwagę.

Zawsze się zastanawiałem, dlaczego Apple nie pójdzie wszystkim na rękę i nie zacznie stosować portów takich samych, jak jego konkurencja. Teraz już wiem, że poza chęcią wyciągnięcia kasy na nietypowe przejściówki i kabelki Steve Jobs chce, by jego iCudo zostało nigdy pomylone z żadnym innym smartfonem.

Historia wpadek w reklamach smartfonów jest długa jak kolejka na poczcie. Zdarzało nam się już oglądać Mapy Google dla iOS na ekranie smartfonu Motoroli i Androida z Motoblurem na wyświetlaczu BlackBerry. Oby na billboardach z najnowszymi smartfonami Nokii nie pojawił się webOS. [Giz AU]

podobne treści

 • Tomek Skibiński

  Ciekawi mnie czy zabieg ten został wykonany specjalnie – ot tak, dla żartu – czy rzeczywiście ktoś się pomylił.

 • Merida03

  Dla mnie to jest biały 3G/3GS w pokrowcu.

 • bartek_bwa

  Ten artykuł to nie zagadka jaki to iphone :) haha

 • Anonim

  Śmiechowo :)
  A ja się tak zastanawiałem o co chodzi z tymi końcówkami. Przecież nokia, samsung itp itd wszsycy mają różne końcówki a z tego co pamiętam to dodatkowo zmieniały się one na przestrzeni lat. Więc czym zawinił sobie Mac?

 • szuszu

  Halogeny z Wapnia- muszę to zapamiętać :) LOL