news

Nokia przyznaje się do schrzanienia N97

Delikatnie mówiąc, Nokia N97 nie spełniła oczekiwań. Przyzwyczailiśmy się do zachwalania przez producentów wszystkich swoich produktów, nieważne czy udanych czy nie. Wiceprezes Nokii stanowi tu wyjątek.

Anssi Vanjoki przyznał niedawno w wywiadzie, że N97 jest „ogromnym rozczarowaniem pod względem dostarczenia klientowi najlepszej jakości oraz czymś czego nie przewidywali”. Wreszcie kawa na ławę.

Przyznanie się do błędu było jedynie pretekstem do stwierdzenia, że Nokia uczy się błędach i pracuje nad polepszeniem funkcjonalności N97 dzięki aktualizacjom firmware’u. Sztuka ta może się udać. Skoro Microsoft mógł uśmiercić dla dobra sprawy swoją mobilną Windę 6.5, to czemu Nokia nie miałaby dzięki małej rewolucji również nie wyjść na prostą? [Ms, Adam Frucci, All About Symbian via Engadget]

podobne treści

  • Dawid Krysiak

    tja… Jobsik wyszedł i stwierdził że nie są doskonali, to teraz wszyscy po kolei wyjdą na scenę i będą wypłakiwać żale? Kamaaan! Na rynku od zawsze były buble (kto pamięta PRL to wie, że na niektórych rynkach buble stanowiły 95% dostępnych towarów).

  • Pingback: low vitamin d