news

NNN, czyli 12 niedostępnych najlepszych nowych telefonów

Na Mobile World Congress w Barcelonie zaprezentowano w tym tygodniu wiele nowych modeli telefonów, co nie znaczy, że wszystkie będą od razu dostępne. Producenci często nie potrafili podać nawet przybliżonej daty premiery telefonu. Przygotujcie chusteczki do zbierania cieknącej śliny. Oto nasz wybór najciekawszych modeli.

HTC Legend

Obiekt pożądania: Przypomina HTC Hero, ale działa w systemie Android 2.1, ma ekran OLED oraz piękną obudowę z aluminium.

Alcatel OT980

Obiekt pożądania: Niedrogi telefon z systemem Android, który nie udaje, że jest czymś o wiele więcej niż telefonem. Tylko widzieliście przez ostatnie 5 lat, by ktokolwiek posługiwał się Alcatalem?

Motorola XT800

Obiekt pożądania: Działa na Androidzie, ale nie ma klawiatury. Miejsce na dwie karty SIM i wejście HDMI.

General Mobile Touch Stone

Obiekt pożądania: Pamiętacie HTC Touch HD2? Piękny design, rozczarowujący soft? Ten jest podobny, ale działa na Androidzie.

Acer beTouch E110

Obiekt pożądania: Tak będą wyglądać telefony z systemem Android dostępne w abonamencie. Wyświetlacz powala. Najprawdopodobniej najpopularniejszy model dla nastolatków.

The Puma Phone

Obiekt pożądania: Pierwszy telefon „sportowy”, do tego z baterią słoneczną.

LG GW990

Obiekt pożądania: Pierwszy telefon z chipem Moorestown Intela i pierwszy z systemem operacyjnym Meego, czyli hybrydą Maemo/Mobli. Słuchajcie: wyświetlacz ma przekątną 4.8 cala i rozdzielczość 480 x 1024 piksela, a bateria 1850mAh. Czysta pornografia. Dlatego to model demonstracyjny, a gdyby pojawił się na rynku, kosztowałby krocie!

Samsung Wave

Obiekt pożądania: Pierwszy telefon z ekranem Super OLED, który NADAJE SIĘ do użytku w słońcu. Ma też naprawdę szybkie łącze USB 3.0.

Toshiba K01

Obiekt pożądania: Najcieńszy smartphone z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Ostatnie dziecko generacji telefonów z Windows Mobile 6.5.3.

Sony X10 Mini

Obiekt pożądania: Śliczne dzieciątko modelu Xperia X10! Niunia! Interfejs Sony Ericsson Timeline plus system  Android, a do tego na pewno nie będzie drogi!

Samsung i8520

Obiekt pożądania: Wbudowany projektor. Kropka.

Texas Instruments Blaze

Obiekt pożądania: DWA ekrany 3.7-calowe, chipset OMAP 4 oparty na ARM Cortex A9, TRZY aparaty fotograficzne, klawiatura. Czyste szaleństwo. To model prototypowy, który nigdy nie pojawi się w sklepach. [John Herrman]

podobne treści