film

Nikt nie może czuć się bezpieczny. Nowy plakat z Transformers: Wiek zagłady

Niedużo ponad tydzień (po zeszłotygodniowym pokazaniu zwiastuna)  zajęło Paramount Pictures opublikowanie materiału związanego z Transformers: Wiek zagłady. Tym razem studio postanowiło pokazać świetny plakat, który zapowiada pojawienie się czwartej części serii opowieści o robotach z kosmosu w kinach IMAX. Do zobaczenia poniżej:

Najnowsza odsłona serii Transformers nie jest rebootem, ale ma mieć miejsce po wydarzeniach z poprzednich części. Jeśli jeszcze nie czytaliście, a nie boicie się spojlerów, polecamy zapoznać się z rewelacjami brazylijskiej strony Omelete, która pod koniec stycznia powołując się na swoje źródła oświadczyła, że zna ogólny zarys fabuły.

Transformers: Wiek zagłady to pierwsza część serii, w której nie wystąpi główny aktor z trzech poprzednich odsłon, Shia LaBeouf, w zamian za to widzowie dostaną takich aktorów, jak Mark Wahlberg (Sztanga i cashFighter), Jack Reynor (What Richard Did), Nicola Peltz (Ostatni Władca Wiatru), Stanley Tucci (Igrzyska ŚmierciDiabeł ubiera się u Prady), Kelsey Grammer(FrasierX-MenOstatni bastion), Sophia Myles (UnderworldOutlander), Li Bingbing (Resident Evil: RetrybucjaZakazane królestwo), T.J. Miller (NiepowstrzymanyProjekt: Monster i Titus Welliver (Człowiek na krawędziMiasto złodziei), a premiera zapowiedziana jest na 27 czerwca 2014 roku.

podobne treści