film

Nikogo już nie obchodzi rzeczywistość. Zwiastun gwiazdorskiego Knight of Cups

Terrence Malick znany jest z tego, że jego filmy pozostają na długo w pamięci widzów. Tak było przy okazji chociażby Cienkiej czerwonej linii czy Drzewa życia i podobnie może być z Knight of Cups. W gwiazdorskiej obsadzie zaplanowanej na przyszły rok premiery wystąpią, między innymi, Natalie PortmanChristian Bale, Antonio BanderasCate Blanchet, a pierwszy oficjalny zwiastun produkcji zobaczyć można poniżej:

 

Film opowiadał będzie o scenarzyście Ricku (Bale), który czuje się uwięziony i doprowadzony do depresji przez Hollywood. Próbuje więc przezwyciężyć kryzys wieku średniego i doznać nowych doświadczeń. Tytuł filmu nawiązuje do karty tarota, Rycerza Pucharów, który najczęściej określa osobę, która powinna tak właśnie robić.

Obok Natalie Portman (V jak Vendetta, Czarny łabędź), Christiana Bale’a (The Fighter, Prestiż), Cate Blanchet (Blue Jasmine, Aviator) i Antonio Banderasa (Desperado, Skóra, w której żyję), w produkcji wystąpią także Ben Kinglsey (Gandhi, Wyspa tajemnic), Jason Clarke (Wróg numer 1, Everest), Nick Offerman (21 Jump Street, serial Parks and Recreation) i Imogen Poots (28 tygodni później, Brud). Pierwsze projekcje odbędą się w styczniu przyszłego roku, nie wiadomo jednak, kiedy nowy obraz Terrence’a Malicka trafi do Polski.

podobne treści