film

Nigdy nie sądziłam, że kogoś znajdę. Zwiastun dramatu Serena

Po – nie tylko – kasowych sukcesach wspólnych filmów, Jennifer Lawrence Bradley Cooper ponownie łączą siły. Tym razem historia, której grane przez aktorski duet postacie są głównymi bohaterami, opowiadać będzie o wydarzeniach z czasów wielkiego kryzysu. Zapowiedź filmu Serena do zobaczenia poniżej:

 

W targanej problemami wielkiego kryzysu Karolinie Północnej małżeństwo Pembertonów – George’a (Cooper) i Sereny (Lawrence) staje się jeszcze bardziej skomplikowane, gdy okazuje się, że kobieta nie może zajść w ciążę.

Obok Jennifer Lawrence (Igrzyska śmierci, Poradnik pozytywnego myślenia) i Bradleya Coopera (Strażnicy Galaktyki, American Hustle), w Serenie wystąpią także Toby Jones (Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz, Dziewczyna Hitchcocka), Rhys Ifans (Niesamowity Spider-Man, Jeszcze dłuższe zaręczyny), Sam Reid (Anonimus, Droga do zapomnienia), Kim Bodnia (Most nad Sundem, Bleeder) oraz David Dencick (Dziewczyna z tatuażem, Braterstwo).

Serena trafi do kin w wielu krajach na przestrzeni kilku miesięcy, zaczynając już od końca października, kiedy to film w reżyserii Susanne Bier (Wesele w Sorrento, W lepszym świecie) pojawi się między innymi na Ukrainie, w Hiszpanii i Włoszech. Polska premiera nie została na razie zaplanowana.

podobne treści