news

Nigdy byście nie zgadli, co kryje kod AR na tym cieście

Możecie zgadywać do woli. Odpowiedź jest absurdalna, komiczna i surrealistyczna.

You'll Never Guess What This AR Cake Is HidingRęka w górę, kto stawiał na „Smutny Keanu Reeves na jednorożcu, a obok dwie tęcze i dwa delfiny.” No i gdzie ten las rąk?

Jak Justin Blinder (nie mylić z tamtym Justinem) wykonał to epokowe dzieło cukiernictwa? Z polewy wykonał prosty marker BCH na cieście i zaprogramował go w openFrameworks i ofxARToolkitPlus. Wypiek ciasta utrwalił na filmie, uwaga na dźwięk:

Węszę świetną okazję na zaistnienie w przemyśle cukierniczym. Szczególnie w chłonnym segmencie tortów na wieczory panieńskie. Tylko że wtedy kod nie kryłby nosorożca. [Brian Barrett/giz, Justin Blinder, Geekologie]

podobne treści

 • jaroch

  „uwaga na dźwięk” ?? toż to Onra, wspanialy beatmaker z francji.

  In 2006, Onra went to Vietnam, where his grandparents are from, and managed to bring back some 30 old Chinese and Vietnamese vinyl records. He then made a full album with this material, Chinoiseries, which is his most critically acclaimed album. Album cut „The Anthem” was chosen for a Coca-Cola commercial for the Beijing Olympics.

  http://www.youtube.com/watch?v=jJBI4ckmB2M

  nie fajne? wietnamski instrumentalny hiphop:)

 • fuck

  kretyński news.

 • iforget911

  Właśnie przeczytałam świetną książkę: http://www.ksiegarniaswit.pl/84532-luska-na-planecie-dziecko-nieporadnik-swiadomego-rodzica.html polecam ją wszystkim przyszłym i obecnym mamom, jest naprawdę świetna.