grynews

Nietypowa akcja promocyjna polskiego producenta gier

Infinite Dreams, wydawca gier mobilnych poinformował o nietypowej akcji promocyjnej dla graczy. Użytkownicy smartfonów otrzymali możliwość obniżenia ceny gry. Wystarczy jedynie „polubić” profil polskiej firmy na Facebooku i poczekać, aż licznik fanów stuknie okrągłe 5000.

Na nieszczęście miłośników strzelaninek w stylu Tyriana czy Raptora, cena gry Sky Force spadnie z 2 dolarów do zera, lecz wyłącznie na systemy iOS i Android. Posiadacze konsol PlayStation Portable dalej będą musieli za nią zapłacić dużo więcej.

​Firma Infinite Dreams działa na rynku aplikacji mobilnych od ponad 10 lat, tworząc gry na platformy iOS, Android, Windows Mobile i Symbian. Wkrótce swoją premierę będą miały tytuły dla Nintendo WiiWare oraz DS. Jednym z największych sukcesów firmy była wydana w 2008 roku gra Hooked On: Creatures of the Deep, która została najlepiej sprzedającym się tytułem dla platformy N-Gage. Liczymy na to, że swoją promocją obejmą również inne tytuły i platformy sprzętowe. [Infinity Dreams na Facebooku]

podobne treści

 • zbys.kowal

  Na ich facebooku pisze, że promocja dotyczy również ANDROIDA !!!

 • Gustav.steinbach

  Super!!!!

 • Michał Szabłowski

  Dzięki, poprawiłem.

 • jorge

  Miodzio akcja!

 • francmuz

  Infinite dreams? Mam bardzo fajne wspomnienie zwiazane z ta firma:
  Kiedys, jeszcze w czasach gdy mialem Nokie z Symbianem wyslalem maila do tej firmy z pytaniem czy moge w inny sposob niz karta kredytowa (ktorej wowczas nie posiadalem) zakupic jedna z ich gier.
  Zwrotnie dostatem pelna wersje gry (czy tez wlasciwie numer seryjny) i pozdrowienia. To sie nazywa podejscie do klienta.
  BTW. Na Android ostatnio kupilem ich gry i uwazam, ze sa chyba najlepsza polska firma na urzadzenia mobilne.
  Oczywiscie juz ich polubilem na Facebook.