smartfonyvideoWiadomość główna

Niemożliwe funkcje nowego iPhone’a

Premiera nowego iPhone’a tuż, tuż. Podniecenie związane z nadchodzącą wielkimi krokami prezentacją nowej generacji smartfona Apple sięga zenitu – w sieci co chwila pojawiają się kolejne, coraz mniej konkretne doniesienia o jego rzekomej specyfikacji. Twórcy poniższego filmiku postanowili więc troszeczkę zażartować sobie z nieoficjalnych wycieków dot. wyposażenia nowej słuchawki giganta z Cupertino.

Na pewno nie wszystkie funkcje ukazane na (jawnie sfabrykowanym) krótkim klipie autorstwa Aatma Studio rzeczywiście znajdą się w arsenale nowego iPhone’a, ale mnie szkoda przede wszystkim jednej, tej najlepszej, która pojawia się na nim mniej więcej po minucie. Wierzcie mi – będziecie wiedzieć, o którą mi chodzi. Niestety – aż tak zaawansowanej technologii nie uświadczymy w normalnym użyciu jeszcze naprawdę długo (o ile w ogóle – nie widziałem jej nawet w filmach Science-Fiction)

No i cóż – choć w zasadzie każda z ukazanych poniżej funkcji byłaby bardzo mile widzianym dodatkiem w wyposażeniu nowego iPhone’a, wygląda na to, że będziemy musieli zadowolić się całkiem pożytecznym, ale zdecydowanie nie tak efektownym wsparciem dla technologii LTE (co z kolei na pewno ucieszy Samsunga).

[Youtube via AllThingsD]

podobne treści