internet

Niemiecki oddział Amazonu uruchomił stronę w języku polskim

Choć Amazon już jakiś czas temu uruchomił w Polsce swoje centra dystrybucji, nadal nie doczekaliśmy się strony Amazon.pl. Ale amerykański gigant chyba powoli zmierza w tym kierunku – w witrynie Amazon.de pojawił się polski interface.

Niemiecki oddział Amazonu, który od jakiegoś już czasu obsługuje zamówienia składane z terytorium Polski, wdrożył na swojej stronie polskie tłumaczenie. By włączyć polski interface, należy wejść na stronę Amazon.de i w opcji oznaczonej symbolem kuli ziemskiej wybrać język polski.

Na razie przetłumaczony został interface, strony pomocy oraz wszystkie wiadomości, które generowane są automatycznie przez serwis. Również spora część nazw oferowanych produktów przetłumaczona została na nasz język.

Amazon zapewnia, że zamówiona w ten sposób przesyłka dotrze do Polski w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych. Darmowa wysyłka przysługuje w przypadku zamówień, których wartość przekracza 39 euro. Jak więc nietrudno się domyślić, ceny nie zostały przeliczone na złotówki, więc na razie trzeba się pogodzić z różnicami kursowymi oraz z koniecznością płacenia kartą. Nie jest to więc pełna obsługa polskiego rynku, ale przynajmniej jest to krok w tę stronę.

Zdjęcie: Flickr/luxuryluke

podobne treści