internetkrótka piłkanews

Nielimitowana przestrzeń dyskowa OneDrive dla subskrybentów Office 360

 Amerykański kolos  robi co może, by uczynić swój flagowy pakiet biurowy możliwie najbardziej interesującym w oczach wszystkich nabywców. Nie dalej jak w lipcu tego roku, gigant z Redmond obdarował subskrybentów tej usługi darmowym terabajtem przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive. Teraz, kierownictwo MS postanowiło pójść o krok dalej i poinformowało o zniesieniu wszelkich limitów pamięci w tej usłudze dla płacących użytkowników Office’a.

Zgodnie z oficjalnymi deklaracjami firmy, jej najnowsza oferta dotyczy subskrybentów każdego z dostępnych pakietów Office’a (Personal, Home oraz University) i zostanie stopniowo wprowadzona w życie na przestrzeni kilku nadchodzących tygodni. Wszyscy zainteresowani, którzy nie mogą doczekać się powiększenia dysku i już teraz chcą otrzymać dostęp do nielimitowanej przestrzeni, powinni wpisać się na listę udostępnioną na tej stronie internetowej. Z dotychczas udostępnionych informacji wynika, że klienci biznesowi będą musieli zaczekać na zniesienie dotychczasowych ograniczeń mniej więcej do początku 2015 roku.

Dzięki takiemu posunięciu Microsoft stał się bodaj pierwszą firmą na rynku, która oferuje dostęp do chmury pozbawionej limitu pamięci, której cena została wliczona w abonament na inną usługę. Gwoli przypomnienia, subskrypcja pakietów Personal i Home w Office 360 kosztuje odpowiednio 29,99 zł i 42,99 zł miesięcznie.

Źródło: Gizmodo.com

podobne treści