film

Niech ta misja ma znaczenie. Zapowiedzi Mission: Impossible – Rogue Nation

Już pod koniec tego miesiąca odbędzie się światowa premiera kontynuacji zapoczątkowanej w 1996 roku serii filmów akcji. Z tej okazji Paramount Pictures opublikowało cztery nowe klipy z Mission: Impossible – Rogue Nation. Zapowiedzi produkcji z udziałem Toma Cruise’aAleca BaldwinaJeremy’ego Rennera zobaczyć można poniżej:

 

Rogue Nation, Ethan Hunt i jego załoga stają naprzeciw najgroźniejszego przeciwnika, z jakim do tej pory się mierzyli. Muszą powstrzymać Syndykat – międzynarodową organizację, która jest równie dobrze wyszkolona, co głównie bohaterowie. Celem terrorystów jest zniszczenie IMF (Impossible Missions Force) i Hunt musi dołożyć wszelkich starań, by wyszkoleni zabójcy nie osiągnęli swojego celu.

Obok Toma Cruise w roli agenta IMF, Aleca Baldwina (InfiltracjaRockefeller Plaza 30) i Jeremy’ego Rennera (Kill the MessengerAvengers), w Missio9n: Impossible Rogue Nation wystąpią także Simon Pegg (Star  TrekTo już jest koniec),Ving Rhames (Pulp FictionŚwit żywych trupów), Simon McBurney (Teoria wszystkiegoOstatni król Szkocji) i Rebecca Ferguson (HerculesThe Red Tent). Reżyserem będzie Christopher McQuarrie (Jack ReacherDesperaci), który stworzy obraz na podstawie scenariusza, który dostarczył scenarzysta Drew Pearce, twórca skryptu do Iron Man 3. Światowa premiera produkcji zaplanowana została na 31 lipca tego roku, a do Polski film trafi 7 sierpnia.


podobne treści