film

Nie zawsze wszystko szczęśliwie się kończy. Zwiastun Tajemnic lasu

Studio Walt Disney Pictures opublikowało zwiastun nadchodzącego w grudniu musicalu, Tajemnice lasu. W przeciwieństwie do pierwszej zapowiedzi, ten zawiera także elementy śpiewane przez głównych bohaterów filmu. Zwiastun filmu w reżyserii Roba Marshalla do zobaczenia poniżej:

 

Tajemnice lasu, podobnie, jak Czarownica z udziałem Angeliny Jolie, to spojrzenie na bajki z innej strony. Tym razem na celowniku znalazły się baśnie braci Grimm, a w filmie przeplatać się będą losy kilku wybranych historii, ich bohaterów i decyzji, które podejmą. Musical będzie zawierał opowieści o Kopciuszku, Czerwonym Kapturku, Jasiu i magicznej fasoli, Roszpunce i nowej, oryginalnej historii traktującej o piekarzu i jego zonie, którzy zapragnęli rozpocząć rodzinę, a także o ich spotkaniu z wiedźmą, która rzuciła na nich klątwę.

W musicalu grają Meryl StreepEmily BluntAnna KendrickChris PineJohnny DeppLila CrawfordJames CordenDaniel HuttlestoneTracey UllmanChristine BaranskiMacKenzie MauzyBilly MagnussenTammy BlanchardLucy PunchRichard GloverFrances de la TourSimon Russel BealeJoana Riding i Annette Crosbie. Scenariusz, z którego korzystał Rob Marshall (Chicago) napisał James Lapine, twórca skryptów do oryginalnego Into the Woods z 1991 roku, Improwizacji i Ziemskich namiętności. Światowa premiera zaplanowana została na 25 grudnia, jednak do Polski film trafi dopiero 13 lutego przyszłego roku.

podobne treści