news

Nie wiedziałem, że sprzedają iPady na parkingu McDonaldsa

Co byś zrobił, gdyby na parkingu podeszło do ciebie kilku kolesi spod ciemnej gwiazdy i zaoferowało iPada po taniości? Instynkt samozachowawczy kazałby nam podziękować za ofertę i oddalić się jak najdalej od tych hojnych sprzedawców. Niestety iNstynkt nie zadziałał w przypadku tej 22-latki.

Ashley McDowell spotkała wspomniany przeze mnie typ sprzedawców na tyłach McDonaldsa w Południowej Kalifornii. Dwóch nieznajomych murzynów powiedziało jej, że mogą jej sprzedać dwa tablety firmy Apple za jedyne 300 dolarów. Dziewczyna powiedziała, że ma przy sobie jedynie 180 dolarów i cała trójka przybiła sobie piątki. Nie mogła przecież zmarnować takiej okazji!

Na nieszczęście mało rozgarniętej dziewczyny, rozpakowane już w domu pudełka z iPadami okazały się zawierać w środku pomalowane na czarno kawałki drewna z przyklejonym białym logo Apple. Policja ściągnęła z iDesek odciski palców i obecnie poszukuje pary nieuczciwych sprzedawców. [The Smoking Gun]

podobne treści

 • lada84

  Zastanawiam się kto jest głupszy w tej opowieści

 • Anonim

  Kup pan deskę zamiast cegłę, lol … Od razu się przypomina dowcip z Neo :” Czy zadajesz sobie sprawę że właśnie połknąłeś tabletkę którą dostałeś od łysego murzyna poznanego przez internet?”
  Ogólnie to jest nadzieja że instynkt nie zadziała u nich wszystkich i zasłużą sobie na nagrodę Darwina ;)

 • xD

  czarni? uff bałem się ze to byli Polacy xD

 • Piotr Kaczanowski

  ‚Dwóch nieznajomych murzynów’ – a nie lepiej:
  ‚Dwóch czrnuchów’?

 • rasista_jam_nie_jest

  „Dwoch smoluchow”

  Czarni ogolnie nie sa czarni – sa przezroczysci i wypelnieni gownem :-D

 • iforget911

  „Zabawnie chrześcijański komunizm opisał Kołakowski: ‚(…) A więc tak: dowiaduję się oto, że teraz za pochwałę ustroju komunistycznego na dwa lata do pudła pójdę. Ale cóż mnie, w Anglii na razie mieszkam, a tu wolno mi komunizm wniebogłosy wychwalać i nikt mnie za to nie posadzi. Martwię się tylko o Św. Piotra. Bo przecież był to slogan komunistyczny: < < kto nie chce pracować, niech nie je >>, tymczasem Żyd-bolszewik Paweł z Tarsu wymyślił to porzekadło (2 Tes. 3:10 – w identycznym brzmieniu). Wsadzicież go, polscy prawodawcy, na dwa lata?” http://www.ksiegarniaswit.pl/86829-heretyckie-dziedzictwo-europy.html