film

Nie udawaj, że twój syn nigdy nie istniał. Zwiastun Rudderless

W sieci zadebiutował zwiastun jednego z hitów tegorocznego festiwalu w Sundance, Rudderless. Reżyserski debiut Williama Macy opowiada o życiu ojca po stracie syna i jak ta tragedia na niego wpłynęła. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Sam był niegdyś znanym marketingowcem, jednak jego karierę przerwała nagła śmierć syna. Po tragedii zaszył się na łodzi, gdzie prowadził życie, topiąc smutki w alkoholu. Pewnego dnia odkrywa pudło, zawierające nagrania i dema piosenek, których – muzyki i słów – autorem był jego zmarły syn. Powoduje to powrót chęci do życia w Samie, który postanawia nauczyć się kawałków swojego dziecka i zdobywa się na odwagę, by zaprezentować twórczość w lokalnej knajpie. Zauważa go Quentin, młody muzyk, który postanawia założyć z nim zespół, wkrótce mający zdobyć całkiem niezłą sławę i obracający życie duetu o sto osiemdziesiąt stopni.

W rolę rozpaczającego ojca wcielił się Billy Crudup (U progu sławy, Watchmen: Strażnicy), a Quentina zagrał Anton Yelchin (Star Trek, Terminator – Ocalenie). Obok nich w filmie grają także Selena Gomez (Spring Breakers, Muppety), Laurence Fishbourne (trylogia Matrix, serial Hannibal), Jamie Chung (Kac Vegas III, serial Believe) oraz Kate Micucci (Pewnego razu w Rzymie, serial Hoży doktorzy). Debiut reżyserski Williama H. Macy (Park Jurajski 3, Fargo) został oparty o scenariusz przygotowany przez Casey’a Twentera i Jeffa Robisona, autorów skryptu do The Jogger. Premiera Rudderless zaplanowana jest na 17 października tego roku.

podobne treści