film

Nie sądzisz, że możesz trochę przesadzać? Zwiastun The Duff

W sieci zadebiutował nowy zwiastun komedii The Duff, czyli opowieści o tym, jak grana przez Mae Whitmann postać stara się zmienić to, jak inni ją postrzegają. Film reżyserowany przez zdobywcę Oscara za krótkometrażowy West Bank StoryAriego Sandelę, trafi do kin już w lutym, a gwiazdami produkcji, obok Mae Whitman, Robbie AmellKen Jeong. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Po tym, jak Bianca (Whitman) dowiedziała się, że jest piątym kołem u wozu swojej grupki znajomych, postanawia przeprowadzić społeczną rewolucję w szeregach swoich popularniejszych koleżanek.

Obok Mae Whitman (CharlieDzień Niepodległości), Robbiego Amella (American Pie: Bractwo Beta, serial Jak poznałem waszą matkę) i Kena Jeonga (Kac VegasTransformers 3), w produkcji zagrają Bianca Santos (Diabelska plansza Ouija,The Fosters), Bella Thorne (Rodzinne rewolucjeNie-przyjaciele) i Allison Janney (American Beauty,Służące). Premiera w Stanach Zjednoczonych odbędzie się 20 lutego 2015 roku. Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle komedia trafi do polskich kin.

podobne treści