film

Nie sądziłem, że będę jednym z tych, którzy noszą teczkę. Zwiastun Demolition

Studio Fox Searchlight opublikowało pierwszą oficjalną zapowiedź dramatu z gwiazdorską obsadą. W Demolition zagrają nominowani do Oscara Jake GyllenhaalNaomi Watts, a obok nich na ekranie wystąpi zdobywca drogocennej statuetki, Chris Cooper. Zwiastun produkcji, która otworzy tegoroczny festiwal filmu w Toronto zobaczyć można poniżej:

 

Davis (Gyllenhaal) jest wysokiej rangi bankierem inwestycyjnym, który próbuje odbudować swoje życie po tym, jak w wypadku samochodowym, w którym także brał udział, zginęła jego żona. W szpitalu, kilka minut po śmierci jego ukochanej, próbuje zakupić przekąskę w automacie, jednak ten odmawia posłuszeństwa, co zmusza Davida do napisania listu ze skargą do producenta maszyny. List ten prowadzi do serii wydarzeń, które przykuwają uwagę pracowniczki działu obsługi klienta (Watts), która także posiada swoje problemy.

Obok Jake’a Gyllenhaala (LabiryntWróg), Naomi Watts (21 gramów, Niemożliwe) i Chrisa Coopera (Adaptacja, Capote), w produkcji wystąpią Heather Lind (A Single Shot, serial Zakazane imperium), Was Stevens (World Trade Center, Zapaśnik) oraz Polly Draper (Panaceum, Obvious Child). Film w reżyserii Kanadyjczyka, Jean-Marc’a Vallee (Dzika droga, Witaj w klubie) zadebiutuje  w czwartek na festiwalu w Toronto, a dla szerszej publiczności produkcja będzie dostępna w kwietniu 2016 roku. Na razie nie wiadomo nic o planach polskiej dystrybucji.

podobne treści