newstutoriale

Nie publikuj w Sieci złej opinii o hotelu, z którego jeszcze nie wyjechałeś

1 września Sherrie Andrews i jej chłopak Adrian Healey wybrali się do angielskiej
nadmorskiej miejscowości Blackpool na zasłużony wypoczynek. Drugiego
dnia pobytu do ich pokoju wpadł właściciel hotelu. Żądał, by się wynieśli i groził, że wezwie policję. Zdenerwował się, ponieważ na stronie TripAdvisor znalazł negatywną opinię o swoim przybytku. Był pewien, że właśnie para 33-latków skrytykowała Golden Beach w Internecie.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, zastali zdenerwowanego właściciela hotelu i klientów, którzy zgodzili się wyjechać. Ich wypoczynek został przerwany drugiego wieczoru, pomimo że mieli zarezerwowane trzy noclegi. Policja potwierdza wezwanie, ale podkreśla, że nie interweniowała. Na miejscu okazało się, że spór ma charakter cywilny, nie kryminalny.

Poprzedniego dnia Andrews i Healey przez pewien czas nie mogli wejść do swojego pokoju, ponieważ była w nim wymieniana wykładzina. Twierdzą jednak, że nie skarżyli się z tego powodu, poprosili tylko w recepcji o dodatkowy ręcznik. Najwyraźniej to wystarczyło, by właściciel uznał, że już zdążyli oczernić jego hotel na TripAdvisor.

Adrian, który pracuje w Croyden w sklepie Tesco, właśnie został poddany chemioterapii i były to jego pierwsze wakacje od dłuższego czasu. Mężczyzna opowiedział o incydencie Blackpool Gazette, ale nie zaprzeczył bezpośrednio, że negatywna opinia online nie była jego dziełem.

Tak czy inaczej, warto się uczyć na doświadczeniach innych. Recenzje hoteli lepiej pisać po powrocie do domu. [Kyle VanHemert/giz, Blackpool Gazette, USA Today]

podobne treści

 • Buster2412

  Mr Healey has only just returned to work as a Tesco manager after sick leave to receive chemotherapy for testicular cancer. Oj pani Anno, czytanie ze zrozumieniem się kłania, to ON po chemioterapi…. Pozdrawiam

 • Anonim

  eee i o co chodzi?

  co to za news? :O

 • Anonim

  eee i o co chodzi?

  co to za news? :O

 • Anonim

  eee i o co chodzi?

  co to za news? :O

 • Anonim

  eee i o co chodzi?

  co to za news? :O

 • Anonim

  eee i o co chodzi?

  co to za news? :O

 • Anonim

  eee i o co chodzi?

  co to za news? :O

 • miszka

  Gizmodo schodzi na psy