film

Nie pozwolę ci pójść na bal. Zwiastun Kopciuszka

W sieci zadebiutował nowy zwiastun aktorskiej wersji Kopciuszka, czyli nowej adaptacji jednej z kultowych baśni. Film z gwiazdorską obsadą trafi do kin już w tym roku, a reżyserem produkcji jest Kenneth Brangh. Zapowiedź do zobaczenia poniżej:

 

Opowieść o Kopciuszku śledzi losy młodej dziewczyny, której ojciec, rzemieślnik, po śmierci jej matki, ponownie się żeni. Chcąca wspierać swojego tatę Ella wita Lady Tremaine oraz jej córki – Drizellę i Anastazję – z otwartymi ramionami. Jednak po pewnym czasie ojciec Elli umiera, a dziewczyna pozostaje na łasce nowej rodziny, która degraduje ją do roli służącej.

W adaptacji jednej z najpopularniejszych i najbardziej znanych baśni na świecie, obok Lily James (Gniew tytanówBroken), Heleny Bonham Carter (Jak zostać królemAlicja w Krainie Czarów) i Cate Blanchett (Blue JasmineAviator), wystąpią Richard Madden (seriale Klondike i Gra o tron),Holiday Grainger (Anna KareninaUwodziciel), Sophie McShera (Highway to Dhampus, serial Downtown Abbey) oraz Stellan Skarsgard(Dziewczyna z tatuażemJak dogonić szczęście). Wyreżyserowany przez Kennetha Brangh (Thor, Jack Ryan: Teoria chaosu) film trafi do kin 12 marca tego roku. W Polsce produkcja zadebiutuje dzień później.

podobne treści